Rzetelność, profesjonalizm i specjalistyczna obsługa prawna:

+48 605-085-913

O mnie

Adwokat Monika Osińska-Majchrzak, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa niemieckiego na Europejskiem Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Na ww. uczelni uzyskała tytuły:

LL.B. (German and Polish Law) – Bachelor of German nad Polish Law oraz
LL.M. (German and Polish Law) – Master of German nad Polish Law.

adw. Monika Osińska-Majchrzak

adw. Monika Osińska-Majchrzak

Istotne jest również to, iż adwokat Monika Osińska-Majchrzak jako jedna z nielicznych, poza ukończonymi polsko – niemiecki studiami prawniczymi – ponad 10 lat przebywała w Niemczech, dzięki temu bardzo dobrze jest jej znana kultura i zwyczaj tam panujący.

Ponadto od 2006 r. wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych przy Sądzie Krajowym w Neubrandenburgii w Niemczech. Powyższe kwalifikacje zawodowe, jak również zdobyte doświadczenie w renomowanych polskich jak i niemieckich kancelariach pozwala na swobodne poruszanie się w transgranicznych projektach i sprawach prawa polskiego oraz niemieckiego umożliwiając obsługę prawną naszych Klientów na najwyższym poziomie nie tylko na rodzimym rynku, ale również i za granicą.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach rodzinnych proponuję o kontakt bezpośrednio ze mną. Gwarantuję profesjonalną pomoc oraz kompleksowe porady prawne w zakresie prawa rodzinnego. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci rozjaśnić skomplikowaną sytuację — doskonale trafiłeś. Z przyjemnością udzielę Tobie porad prawnych na temat interesujących Cię spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Porady prawne przez telefon Szczecin 605 08 59 13

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz dużym zainteresowaniem odbycia spotkania w siedzibie kancelarii, adw. Monika Osińska-Majchrzak wprowadza system płatnych porad prawnych przez telefon.

 

Nie musimy czekać na wyznaczony przez kancelarię termin wizyty. Pomoc uzyskujemy w zaledwie kilka godzin nie narażając się na wychodzenie z domu.
Porady prawne przez telefon stanowią pełną i profesjonalną pomoc prawną.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu – adwokat Monika Osińska-Majchrzak.

 

>>> WIZYTA U ADWOKATA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU <<<