Rzetelność, profesjonalizm i specjalistyczna obsługa prawna:

+48 605-085-913

Porady prawne przez telefon Szczecin. Prawo rodzinne – wizyta u adwokata bez wychodzenia z domu.

Porady prawne przez telefon Szczecin. Prawo rodzinne –  wizyta u adwokata bez wychodzenia z domu.

Porady prawne przez telefon Szczecin. Prawo rodzinne – wizyta u adwokata bez wychodzenia z domu.

W związku ze zwiększoną liczbą próśb naszych klientów o porady prawne przez telefon, kancelaria adwokacka Moniki Osińskiej-Majchrzak wychodzi naprzeciw potrzebom rynku i pozwala uzyskać pomoc prawną najwyższej jakości bez wychodzenia z domu.

Telefoniczna porada prawna – adwokat od spraw rodzinnych Szczecin. Odległość nie ma tutaj znaczenia.

O długości rozmowy decyduje klient. Nie ma żadnego limitu pytań ani czasu. Porady prawne na telefon to doskonała okazja do tego, aby uzyskać pomoc od profesjonalisty w nurtujących nas sprawach.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać poradę prawną przez telefon, to proszę napisać wiadomość, opisując temat konsultacji. Im więcej informacji zostanie podanych, tym skuteczniejsza będzie porada.

Wizyta u adwokata bez wychodzenia z domu.

Porada prawna telefoniczna w naszej kancelarii może mieć zarówno charakter jednorazowy, jak też – i tak dzieje się najczęściej – zaowocować powierzeniem nam prowadzenia Państwa sprawy.

Jak to działa ?

To jest bardzo proste, wystarczy skontaktować się z kancelarią i przesłać zeskanowane dokumenty, opisać temat konsultacji na skrzynkę e-mail: kancelaria@adwokat-osinska.pl  Po gruntownej analizie sprawy następuje wskazanie wysokości honorarium, numeru konta oraz umówienie porady prawnej przez telefon.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Porady prawne przez telefon Szczecin 605 08 59 13

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz dużym zainteresowaniem odbycia spotkania w siedzibie kancelarii, adw. Monika Osińska-Majchrzak wprowadza system płatnych porad prawnych przez telefon.

 

Nie musimy czekać na wyznaczony przez kancelarię termin wizyty. Pomoc uzyskujemy w zaledwie kilka godzin nie narażając się na wychodzenie z domu.
Porady prawne przez telefon stanowią pełną i profesjonalną pomoc prawną.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu – adwokat Monika Osińska-Majchrzak.

 

>>> WIZYTA U ADWOKATA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU <<<